صنایع غذایی صالحی پیمان
 


صنایع تبدیلی اخوان صالحی پیمان ابتدا در سال 1369 در زمینی به مساحت 200 متر مربع در جاده بهار به لالجین در منطقه صنعتی گنج تپه با هدف تولید خیار شور تخمیری که در منطقه تولید آن دارای ریشه سنتی و طولانی بوده با تعداد کمی نیروی با تجربه شروع به کار نمود.

با گذشت زمان این احساس بوجود آمد که منطقه نیاز مبرمی به ایجاد یک واحد صنعتی بزرگ تبدیلی محصولات کشاورزی دارد. لذا در سال 1379 در همان منطقه در زمینی به مساحت 1200 متر مربع این واحد بطور رسمی شروع به کار نمود. در سال 1384 به دلیل اینکه محصولات ما از نظر کیفی در سطح بالایی قرار داشت نیاز به توسعه مجدد دیگری از باب افزایش تولید احساس گردید. لذا در همین سال کارخانه در زمینی به مساحت 6000 متر مربع با ایجاد 3 سالن تولید خیارشور تخمیری و بخش های دیگر از جمله انبار نگهداری ، تاسیسات و سالن تولید ظروف احداث گردید.

واحد صنایع تبدیلی اخوان صالحی پیمان اکنون با داشتن مدرن ترین دستگاه های سورتینگ، شستشو، تولید، بسته بندی و آزمایشگاه کامل شیمیایی و میکروبی تحت نظارت متخصصین صنایع غذایی با تعداد 30 نفر پرسنل مجرب به تولیدات خود و ارسال آن ها به کلیه نقاط کشور ادامه می دهد.

محصولات این واحد همگی دارای پروانه بهره برداری از اداره جهاد کشاورزی، پروانه ساخت از اداره نظارت بر مواد غذایی و اداره استاندارد می باشد.

در پایان امیدواریم محصولات ما با این کیفیت بتواند در سراسر کشور و حتی خارج از مرزهای این مرز و بوم بازارهای مصرف را در اختیار بگیرد.

 

 

کلیه حقوق این سایت برای صنایع غذایی صالحی پیمان محفوظ است